FITNESS

Fit ball 

Zajęcia łączące wzmacnianie i wysmuklanie mięśni, poprawę równowagi oraz relaks. Ćwiczenia na piłkach umożliwiają
zmacnianie i kształtowanie sylwetki bez obciążania kręgosłupa i aktywizują mięśnie głębokie. Jeżeli prowadzisz siedzący tryb życia, dużo czasu spędzasz przy biurku, dokuczają Ci bóle pleców, karku i obręczy barkowej koniecznie powinieneś sprawdzić jak niezwykłą poprawę samopoczucia może przynieść udział w tych właśnie zajęciach. Dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.  

Body ball smukła sylwetka bez bólu kręgosłupa 😉  
Przeznaczony dla osób: każdego  
Główny cel:ujędrnienie mięsni i likwidacja bólów kręgosłupa  

 

PBU – brzuch priorytet 

Wyobraź sobie, że dzięki uczestnictwu w tych zajęciach Twoje bolączki nagle się skończą! Biodra, uda, brzuch to już nie jest Twój problem! Pozwól nam zadbać o to wszystko, co dla każdej kobiety jest największym problemem. Na zajęciach angażujemy do pracy mięśnie ud, pośladków i brzucha, wykonując dużo powtórzeń każdego ćwiczenia. Mięśnie zostają wzmocnione a ciało nabiera ładnego jędrnego wyglądu. Podczas tej sesji treningowej zadbamy o partie ciała, które dla każdej kobiety są szczególnie ważne.  

BPU precz, z cellulitem!!!!!!!  
Przeznaczony dla osób: początkujący i średnio zaawansowanych  
Główny cel: rozbijanie tkanki tłuszczowej z okolicy bioder, pośladków i ud, ujędrnianie ciała  

 

Fat burning 

jest treningiem specjalistycznym, bazującym na podstawowych krokach aerobiku, które łączy się w nieskomplikowane układy. W tej lekcji tętno utrzymywane jest na poziomie 65-75% maksymalnych możliwości organizmu (około 130 uderzeń/ minutę) przez cały czas trwania zajęć. Nie wykonuje się tu ćwiczeń na  wzmacniających  matach. Charakterystycznym elementem tego treningu jest pomiar pulsu w jego trakcie, pozwalający kontrolować wysiłek. Trening choreograficzny oparty na krokach „Low” (bez podskoków).  

FAT burner dla tych, co chcą spalać 😉 😉 😉 
Przeznaczony dla osób: początkujących, borykających się z nadwagą  
Główny cel:spalenie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, zachęcenie do ruchu, zabawa  

 

Step 

Trening, podczas, którego wykorzystujemy platformę o regulowanej wysokości. Na lekcji tej nauczysz się pracy ze stepem i podstawowych kroków na stepie. Znajomość kroków podstawowych, ich technika i prawidłowy ruch to gwarancja bezpieczeństwa i skutecznego treningu. Średni poziom intensywności pozwala nawet osobom początkującym pracować nad spalaniem tkanki tłuszczowej. Każdy, kto chce w przyszłości wykonywać bardziej skomplikowane choreografie na stepie powinien zacząć od tych zajęć.  

Step basic to początek fascynującej przygody ze stepem. 
Przeznaczony dla osób: początkujących  
Główny cel: kondycja i wytrzymałość, poprawa koordynacji oraz pamięci ruchowej  

 

TBC 

To ćwiczenia kształtujące mięśnie całego ciała, wpływają na siłę oraz wytrzymałość organizmu. Zwiększają wydolność fizyczną, a także koordynację ruchów. W tej technice wykonuje się pracę z wieloma przyrządami: ciężarkami, stepami, gumami, obciążeniami i piłkami. Trening prowadzony jest często w formie interwału: intensywniejszy, wydolnościowy oraz wzmacniający poszczególne partie mięśniowe. Doskonale poprawia wytrzymałość organizmu i spala tkankę tłuszczową.  

Przeznaczony dla osób: początkujących.  

FUNKCJONAL FITNES 

Ćwiczenia podnoszące na wyższy poziom całą naszą motorykę .Trening układany jest w obwody pobudzające wszystkie partie mięśniowe naszego ciała , ćwiczenia są statyczne i eksplozywne o różnej intensywności mieżone czsę ,ilością powtórzeń ,czsę przerwy między ćwiczeniami .Bardzo mocno rozkręcają nasz metabolizm co z kolei ma wpływ na trwałe metabolizowanie tkanki tłuszczowej

Przeznaczo dla osób średnio zaawansowanych

 Your Text

KARNET 

OKRESOWY

1

MIESIĄC

FITNESS

150 zł

JEDNORAZOWE WEJŚCIE

FITNESS

20 zł

KARNET  OPEN

1

MIESIĄC

SIŁOWNIA


FITNESS

CROSS

185 zł

JEDNORAZOWE WEJŚCIE   OPEN

SIŁOWNIA


FITNESS

CROSS

25 zł

WordPress Pricing Table Plugin